ثبت نام فروشنده

قبلاً ثبت نام کرده‌اید؟
ورود فروشندگان

حضور در آلتین بازار چه مزایایی دارد؟

  1. آلتین بازار جامع‌ترین و بزرگ‌ترین بازار اینترنتی صنعتی و ساختمانی ایران است.
  2. حضور در آلتین بازار امکان دسترسی آسان به تمامی مشتریان در سراسر ایران را برای شما فراهم می‌کند.
  3. روزانه هزاران کاربر از کالاها و خدمات شما به واسطه آلتین بازار بازدید می‌کنند.
  4. آلتین بازار شما را در افزایش فروش و بزرگ کردن کسب و کارتان همراهی می‌کند.
  5. شما می‌توانید به آسانی و به صورت رایگان فروشگاه اینترنتی خود را در آلتین بازار راه‌اندازی کنید.
  6. کارشناسان آلتین بازار آموزش‌های لازم جهت اداره فروشگاهتان در آلتین بازار را به شما خواهند داد.
  7. شما هر لحظه می‌توانید به آمار و اطلاعات فروش و درآمد خود دسترسی داشته باشید.
  8. آلتین بازار محصولات شما را در سراسر ایران به دست مشتریان می‌رساند.

آلتین بازار چه خدماتی به شما می‌دهد؟

تولید محتوا برای کالای شما

از آنجایی که کالاهای صنعتی هر کدام نیازمند فرمت‌های خاص برای درج محتوا هستند، آلتین بازار شما را در این خصوص همراهی کرده و فرمت‌های مناسب برای اطلاعات شما ایجاد می‌کند و با دریافت اطلاعات خام از شما محتوایی حرفه‌ای ایجاد می‌نماید تا در جستجوهای مختلف قابل استفاده باشند.

عکاسی از محصولات شما متناسب با محتوای مربوطه

از آنجایی که در فروشگاه‌های اینترنتی کالا به صورت فیزیکی وجود ندارد و فقط تصویر نمایش داده می‌شود، کیفیت عکس‌هایی که از کالاها تهیه می‌شود بسیار اهمیت دارد. به همین جهت در مواردی که صاحبان کالا تصاویر مناسب در اختیار نداشته باشند و امکان تهیه‌ی عکس‌های مناسب برای درج در سایت را نیز نداشته باشند آلتین بازار توسط گروه عکاسی و گرافیک خود با هزینه‌های بسیار پایین صاحبان کالا را در تهیه تصاویر مناسب یاری می‌دهند.

بازاریابی و فروش

هدف اصلی آلتین بازار کمک به افزایش فروش صاحبان کالاست. در این زمینه از روش‌های مختلف تبلیغاتی و بازاریابی استفاده می‌شود. شناسایی مصرف‌کنندگان، ارتباط و معرفی محصولات، حضور در نمایشگاه‌های مختلف، تهیه‌ی اپلیکیشن برای موارد خاص و ... قسمتی از خدماتی است که آلتین بازار برای افزایش فروش و ایجاد بازارهای جدید انجام می‌دهد.

انبارداری کالا

سیاست کلی آلتین بازار بر این است که کالا در اختیار صاحبان کالا بوده و تنها در زمان سفارش از طرف مشتری به انبار آلتین بازار یا به نشانی مشتری ارسال گردد. ولی در مواردی که نقل و انتقال کالا به تعداد کم مقرون به صرفه نباشد، آلتین بازار قسمتی از انبار خود را به صورت استیجاری در اختیار صاحب کالا قرار می‌دهد و در صورت سفارش مشتری، کالا از این انبار به مشتری ارسال می‌گردد.

بازرسی کالا

کالاهای صنعتی و ساختمانی برخلاف دیگر کالاها اغلب دارای مشخصات فنی دقیقی هستند که درست بودن این مشخصات برای خریدار بسیار مهم می‌باشد. همچنین به دلیل بالا بودن قیمت این کالاها خریدار نیازمند اطمینان از سالم بودن کالاست. آلتین بازار برای سهولت خرید این گونه کالاها با شرکت‌های بازرسی واجد شرایط قراردادهایی منعقد نموده است که درصورت درخواست خریدار، کالای خریداری شده در مبدا توسط شرکت بازرسی کنترل شده و گواهی کیفیت صادر می‌گردد. پس از تأیید شرکت بازرسی و خریدار، کالا اجازه‌ی ارسال پیدا می‌کند. هزینه‌ی بازرسی به عهده‌ی خریدار خواهد بود.

ارسال به سراسر کشور

از جمله دغدغه‌های صاحبان کالا رساندن کالای خود به دست مشتریان است. آلتین بازار جهت تسهیل این امر مسئولیت ارسال کالا را به سراسر کشور به عهده گرفته و با عقد قرارداد با شرکت‌های مختلف حمل و نقل، مطمئن‌ترین و مناسب‌ترین روش را برای حمل کالا در اختیار صاحبان کالا و مشتریان نهایی قرار می‌دهد.

مراحل ایجاد فروشگاه اینترنتی