شعبه اینترنتی افتتاح کنید!

همه جوانب کار و زندگی در دنیای امروز متأثر از پیشرفت فناوری اطلاعات است. گسترش چشمگیر ارتباطات و بسترهای اینترنتی، کسب و کارهای سنتی را دگرگون ساخته و فرصت‌های جدیدی فراهم آورده است که نظیر آنها قبلاً وجود نداشتند. حوزه تولید و صنعت نیز از این امر مستثنی نیست. به طور ویژه برای تأمین کالاهای مورد نیاز و فروش محصولات صنعتی می‌توان از راهکارهای نوین اینترنتی بهره‌مند شد و از طریق فروش آنلاین حرفه‌ای، به سود چند برابری رسید. راه‌اندازی شعبه اینترنتی مزایای زیادی برای فروشندگان به دنبال خواهد داشت. برای نمونه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. گسترش بازار: امروزه خرید از فروشگاه‌های اینترنتی انتخاب اول بسیاری از خریداران است و فروش آنلاین، امکان جذب این سهم بزرگ از بازار را فراهم می‌کند. باید توجه داشت که بازار سنتی در برابر بازار مدرنِ اینترنتی روز به روز کوچکتر می‌شود.
 2. عبور از مکان و زمان: خریداران اینترنتی محدود در جبر مکان و زمان نیستند و لازم نیست برای یافتن کالای مناسب و انجام خرید، مسافت‌های طولانی را طی کنند یا خود را در محدوده زمانی مشخصی مقید نمایند. خرید از هر مکان و در هر زمان از مزایای بارز فروش اینترنتی است و طبعاً این امر موجب افزایش فروش خواهد بود.
 3. کاهش هزینه‌ها: در فروش سنتی هزینه‌های زیادی برای معرفی و نمایش کالا و بازدید خریداران و انجام فروش صرف می‌شود. در حالی که با فروش آنلاین محصولات، نه تنها این هزینه‌ها کاهش می‌یابد بلکه خریدار نیز از امکانات متنوعی برای انتخاب و خرید برخوردار خواهد بود.
 4. تبلیغات: داشتن شعبه اینترنتی یعنی حضور در دنیای اینترنت و قرار گرفتن در معرض دید کاربران بیشمار فضای سایبری. علاوه بر آن امکان استفاده از تبلیغات مستقیم اینترنتی نیز فراهم خواهد بود که نسبت به تبلیغات محیطی بازخورد بهتری خواهد داشت.

حرفه‌ای بفروشید!

آلتین بازار توسط مجموعه‌ای از متخصصان باتجربه در حوزه‌های مختلف صنعت بنیان‌گذاری شده و اداره می‌شود. در طراحی بخش‌های مختلف وب‌سایت آلتین بازار، به نیازهای حرفه‌ای صنعتگران از دیدگاه تخصصی توجه شده است. به طوری که در تمام مراحل بازدید از وب‌سایت، آلتین بازار همانند یک مشاور متخصص در کنار بازدید کننده قرار می‌گیرد و او را در جستجوی حرفه‌ای و انتخاب صحیح از بین صدها کالای متنوع یاری می‌دهد. فرآیند جستجو و انتخاب کالا در آلتین بازار به نحوی طراحی شده است که کاربر به سادگیِ چند کلیک بتواند به کالای مورد نظر خود دست یابد. امکان مقایسه کالاها و انتخاب دقیق‌تر نیز فراهم شده است و کاربر می‌تواند ویژگی‌های متعدد کالاها را در کنار یکدیگر مشاهده کند. علاوه بر امکانات ویژه وب‌سایت، متخصصین پشتیبانی آلتین بازار آماده پاسخگویی به سؤالات و ارائه مشاوره تخصصی به بازدیدکنندگان هستند. همه اینها موجب می‌شود خریداران با یک فروشنده آنلاین حرفه‌ای مواجه باشند و به مشتری وفادار تبدیل شوند.

 • دید تخصصی به نیاز مشتری

 • پشتیبانی و ارائه مشاوره فنی

 • تهیه و تدوین ویژگی‌ها و مشخصات فنی کالا

 • کنترل و ارسال کالای درخواستی مشتری

 • بهره‌مندی از نظرات خریداران قبلی و انتخاب دقیقتر

 • تجمیع طیف گسترده‌ای از کالاهای صنعتی

 • تسهیل انتخاب دقیق کالا

 • بازاریابی و بازارسازی حرفه‌ای

 • امکان مقایسه ویژگی‌های فنی و قیمت کالاها

 • مدیریت آنلاین قیمت و موجودی توسط تأمین‌کننده

تنوع محصولات در آلتین بازار

صنعت دنیایی گسترده دارد و بازار ابزار و کالاهای صنعتی گستره‌ای وسیع را در بر می‌گیرد. آلتین بازار گروه‌های مختلف صنعتی را پوشش می‌دهد تا هرآنچه مورد نیاز صنعتگران است در یک ویترین ارائه دهد:

ادوات کشاورزی

ادوات کشاورزی

خودرو

خودرو

تجهیزات انتقال قدرت

تجهیزات انتقال قدرت

یاتاقان و بلبرینگ

یاتاقان و بلبرینگ

ابزارهای صنعتی

ابزارهای صنعتی

مایعات صنعتی و شیمیایی

مایعات صنعتی و شیمیایی

پمپ‌ها

پمپ‌ها

موتور و ژنراتور

موتور و ژنراتور

اتصالات

اتصالات

ملزومات لوله‌کشی

ملزومات لوله‌کشی

مصالح ساختمانی

مصالح ساختمانی

فروش خود را مدیریت کنید

در آلتین بازار قیمت‌گذاری کالاها و ثبت موجودی توسط خود فروشنده انجام می‌شود و در هر لحظه امکان تغییر اطلاعات وجود دارد. گزارش‌های مختلف مدیریتی در دسترس بوده و اطلاعات مالی و پرداخت‌ها به طور شفاف قابل مشاهده می‌باشند.

ارسال آسان محصول

با فروش کالاها در آلتین بازار گستره فعالیت وسیع‌تر خواهد شد و مشتریانی از نقاط مختلف به خرید خواهند پرداخت. ارسال کالاهای فروخته شده بعد از تحویل به آلتین بازار به عهده سیستم حمل و نقل آلتین بازار خواهد بود.

همه برنده‌اند!

آلتین بازار نقطه پیوند فروشندگان و خریداران بخش صنعت است. در تعامل این دو قشر، تأمین نیازهای متقابل و کیفیت برخورداری از خدمات همدیگر اهمیت بسزایی پیدا می‌کند. آلتین بازار بالاترین محل سود را جایی ترسیم می‌کند که هم خریداران از خرید خود راضی باشند و هم فروشندگان به منافع مورد نظرشان برسند. وقتی خریداران و فروشندگان از لذت یک خرید و فروش اینترنتی خوب برخوردار می‌شوند، هدف آلتین بازار نیز تأمین شده است و مثلث بُرد شکل می‌گیرد.

فرآیند فروش آلتین بازار

اگر می‌خواهید کالاهای خود را در آلتین بازار به فروش برسانید، فروشنده شوید. آغاز فروشندگی در آلتین بازار

صاحب امتیاز: ابراهیم صبری

اخیراً مشاهده شده